image description

 

Hakkımızda

14 yılı aşkın bir süredir İstanbul da   PVC Pencere, PVC Kapı Pencere Aksesuarları, Kapı, Alüminyum, Wood ve Deck üretimi ve bunların sahada uygulama sürdürülebilir fonksiyonel ve estetik çözümler yaratma tecrübesine sahip olan firmamız bu süreçte saygın bir noktada kendine yer edinmiştir. Bugün itibariyle ülke genelinde 50 ye yakın bayi ağı ve birçok ülkede faaliyet gösteren firmamız yerel ve ulusal anlamda ticari faaliyetlerini sürdürmektedir, Türkiye’nin ilerlediği yolda gerçek anlamda katkı yapan bir kurum olma değerinin farkındayız. Bu yolda bizler için en büyük itici güç müşterilerimizin beklenti ve arzuları olduğunun bilincindeyiz. Onlara en iyisini sunmak amacıyla ilerlerken, iş ortaklarımız, bayilerimiz ve şirketimizde her aşamada görev yapan çalışma arkadaşlarımızla birlikte hareket ediyoruz. Yaptığımız her iş bizlere tarifi mümkün olmayan bir heyecan veriyor ve inanıyoruz ki bu heyecan, başarıya açılan kapının en doğru anahtarı olur.

VİZYONUMUZ

Gelecek dönem amacımız, PVC Pencere, PVC Kapı Pencere Aksesuarları, Kapı, Alüminyum, Wood ve Deck te bu genişlemeyi daha da hızlı bir ivme kazandırarak devam ettirmek ve marka değerimizi dünya çapında bilinen bir marka haline getirmek olacaktır. Bu kapsamda firma olarak, gelecek yıllarda hem yurt içi hem de yurt dışında lisans anlaşmaları üzerinden yeni iş birlikleri oluşturarak büyümeyi ve genişlemeyi müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlayarak kalite, hız ve stabil ite prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümler sunarak sektörümüze öncülük etmektir.

 

DEĞERLERİMİZ

Bizler öğrenmenin bir sonu olmadığına inananlardanız, çünkü bilginin bize sonsuz fırsatlarla karşımıza çıktığını biliriz, işte bu yüzden bilginin sürekliliğini artırmaya çalışıyoruz.

Daha iyi bir yaşam daha iyi bir gelecek için doğruluğa tam bağlılıkla çalışıyoruz.

Nerede hangi coğrafyada olursak olalım tüm insanlığa ve kültürlere saygı duyarak iş yapıyoruz.

Herkesin düşüncesine değer veririz çünkü herkesin işine katacağı değerleri bilerek davranıyoruz.

Her fikre fırsat vermek ve o fikre yeni bir pencere açmanın önemini hissederek bakıyoruz.

Güvenin işimizin başlangıç noktası olduğunu bilerek adım atıyoruz.

Her projemizde fark yaratmaya çalışıyoruz ilklerin ve enlerin önemini bilerek başlıyoruz.

Takım çalışması, fikirlerin paylaşılması, birbirine destek olmanın, yürümenin ilk şartı olduğunu bilerek adımlıyoruz.

.