image description

 

Hakkimizda

14 yili askin bir süredir Istanbul da   PVC Pencere, PVC Kapi Pencere Aksesuarlari, Kapi, Alüminyum, Wood ve Deck üretimi ve bunlarin sahada uygulama sürdürülebilir fonksiyonel ve estetik çözümler yaratma tecrübesine sahip olan firmamiz bu süreçte saygin bir noktada kendine yer edinmistir. Bugün itibariyle ülke genelinde 50 ye yakin bayi agi ve birçok ülkede faaliyet gösteren firmamiz yerel ve ulusal anlamda ticari faaliyetlerini sürdürmektedir, Türkiye’nin ilerledigi yolda gerçek anlamda katki yapan bir kurum olma degerinin farkindayiz. Bu yolda bizler için en büyük itici güç müsterilerimizin beklenti ve arzulari oldugunun bilincindeyiz. Onlara en iyisini sunmak amaciyla ilerlerken, is ortaklarimiz, bayilerimiz ve sirketimizde her asamada görev yapan çalisma arkadaslarimizla birlikte hareket ediyoruz. Yaptigimiz her is bizlere tarifi mümkün olmayan bir heyecan veriyor ve inaniyoruz ki bu heyecan, basariya açilan kapinin en dogru anahtari olur.

VIZYONUMUZ

Gelecek dönem amacimiz, PVC Pencere, PVC Kapi Pencere Aksesuarlari, Kapi, Alüminyum, Wood ve Deck te bu genislemeyi daha da hizli bir ivme kazandirarak devam ettirmek ve marka degerimizi dünya çapinda bilinen bir marka haline getirmek olacaktir. Bu kapsamda firma olarak, gelecek yillarda hem yurt içi hem de yurt disinda lisans anlasmalari üzerinden yeni is birlikleri olusturarak büyümeyi ve genislemeyi müsterilerimizin kosulsuz memnuniyetini saglayarak kalite, hiz ve stabil ite prensiplerine bagli, etik degerleri olan, müsteri odakli çözümler sunarak sektörümüze öncülük etmektir.

 

DEGERLERIMIZ

Bizler ögrenmenin bir sonu olmadigina inananlardaniz, çünkü bilginin bize sonsuz firsatlarla karsimiza çiktigini biliriz, iste bu yüzden bilginin sürekliligini artirmaya çalisiyoruz.

Daha iyi bir yasam daha iyi bir gelecek için dogruluga tam baglilikla çalisiyoruz.

Nerede hangi cografyada olursak olalim tüm insanliga ve kültürlere saygi duyarak is yapiyoruz.

Herkesin düsüncesine deger veririz çünkü herkesin isine katacagi degerleri bilerek davraniyoruz.

Her fikre firsat vermek ve o fikre yeni bir pencere açmanin önemini hissederek bakiyoruz.

Güvenin isimizin baslangiç noktasi oldugunu bilerek adim atiyoruz.

Her projemizde fark yaratmaya çalisiyoruz ilklerin ve enlerin önemini bilerek basliyoruz.

Takim çalismasi, fikirlerin paylasilmasi, birbirine destek olmanin, yürümenin ilk sarti oldugunu bilerek adimliyoruz.

.