image description

Cam Balkon

Ahsap kompozit (WPC) ahsabin ve plastigin üstün özelliklerinin bir araya getirildigi yeni nesil bir yapi malzemesidir. Ahsabin dogal yapisi ve sicakligi, yenilenebilir dogal bir kaynak olmasi, yüksek mukavemeti, ekonomikligi gibi avantajlari ile plastigin suya, neme ve her türlü dis hava sartlarinda üstün boyutsal stabilizasyonu, çürüme ve böceklenme dayanimi ve kimyasal direnci ahsap kompoziti üstün bir malzeme yapmaktadir.

Ahsap Kompozit, en nadir agaç türlerinin saglayacagi kalite ve görünümün yani sira gerçek bir çevre dostu alternatif sunmaktadir. Yüksek kaliteli ahsap plastik kompozit üretimi için know-how ve deneyim birikimi anahtar önem tasimaktadir. Dayaniklilik, estetik görünüm ve çevre dostu teknolojilerin kullanimi konularinda mümkün olan en iyi kosullari saglamaktadir.

Sert Agacin Alternatifi

Dis etkenlere maruz kalan her çesit sert veya yumusak ahsabin ömrü sinirlidir. Ahsap malzeme radyasyonu, nem, mantar olusumu ve böceklenme gibi etkenlere karsi savunmasizdir. Bu etkenlere dayanim kazanabilmesi için mutlaka periyodik bakim gerektirir. 

Ahsap kompozit ise çüreme dayanimi yüksek, mekanik özellikleri yüksek dayanimli, böcek ve mantar enfeksiyonuna dirençli, dagilmayan ve çatlamayan, kiymiklanmayan ve kaymayan, oldukça cazip bir alternatif olusturmaktadir. Kullanilan hammadde ve son ürünün teknik özellikleri rakipsiz bir performans ve dayaniklilik sunmaktadir.